Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020
Wydarzenia

26 czerwca 2020 r. w naszej placówce miało miejsce Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020. Była to trochę „inna” uroczystość, ponieważ ze względu na trwającą pandemię, odbyła się ona według ustalonych reżimów sanitarnych. Każda klasa spotkała się ze swoim wychowawcą i panią dyrektor w różnych godzinach. Na każdym z tych spotkań uczniowie otrzymali swoje świadectwa, a ci wyróżniający się – nagrody książkowe, dyplomy, listy gratulacyjne oraz medale za zachowanie. Nastąpiło też wręczenie upominków dla tych dzieci, którzy aktywnie brali udział w rożnych konkursach, mimo zamknięcia szkół.

Dla uczniów klas ósmych było to nietypowe zakończenie roku szkolnego, gdyż nie odbyło się ono tradycyjnym pożegnaniem przez klasę siódmą. Dodatkowo nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły, nowemu Pocztu sztandarowemu.

Na każdym spotkaniu dzieci wraz ze swoim wychowawcą utrwalili sobie również zasady spędzania bezpiecznych wakacji. Także na stronie szkoły, na portalu społecznościowym  facebook, można obejrzeć film z udziałem naszych uczniów, którzy „poetycko” opowiedzieli o zbliżających się wakacjach oraz przypomnieli, jak właściwie zachowywać się w różnych sytuacjach w trakcie letniego wypoczynku.

JESZCZE RAZ GRATULUJEMY WSZYSTIM UCZNIOM, 

KTÓRZY WYTRWALE PRACOWALI NA SWÓJ SUKCES

ORAZ ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH WAKACJI! 


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019