Praca szkoły od 17 maja br.
Informacje

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie! 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

od 17 maja 2021 r. do 30 maja 2021 r.: 

organizacja pracy szkoły będzie wyglądać następująco:

- oddziały przedszkolne + klasy I – III – nauczanie stacjonarne w szkole,

- klasy IV – VIII – nauczanie hybrydowe według harmonogramu, który zostanie przekazany rodzicom i uczniom przez wychowawców poprzez e-dziennik.

Jestem patriotą - pamiętam o świętach majowych
Wydarzenia

W tym roku obchodziliśmy 230 rocznicę uchwalenia najważniejszego dokumentu w państwie – Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji zorganizowaliśmy już po raz drugi konkurs dla uczniów klas I-III pt. „Jestem Patriotą – pamiętam o świętach majowych”, którego celem było uczczenie pamięci o świętach: 1, 2 i 3 Maja oraz promowanie wartości patriotycznych i wzbudzenie dumy z przynależności do kraju ojczystego.

   Czytaj więcej    .. 
Zdrowo i kolorowo
Wydarzenia

W ramach „Programu dla szkół” promującego zdrowe odżywianie – uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w zajęciach kulinarnych polegających na przygotowaniu zdrowych kanapek. Sałata, rzodkiewka, pomidor, ogórek, szczypiorek i inne składniki królowały na przyniesionym pieczywie.

   Czytaj więcej    .. 
Akademia z okazji świąt majowych
Uroczystości

W pierwszych dniach maja obchodzimy w Polsce ważne święta państwowe. Obok Święta Pracy - 1 maja, dla nas Polaków szczególnie ważne są: Święto Flagi - 2 maja i Święto Konstytucji - 3 maja. Z tej okazji uczniowie klasy II przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z klasy pierwszej i zerówki uroczysty apel. 

   Czytaj więcej    .. 
Praca szkoły od 4 maja br.
Informacje

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach informuje, że zgodnie z decyzją rządu od 4 maja 2021 r. do 14 maja 2021 r:
  • oddziały przedszkolne i klasy I – III - przychodzą do szkoły zgodnie z planem.
  • klasy IV – VIII – nie przychodzą do szkoły i pracują zdalnie z domu.

 

Dzień Ziemi
Wydarzenia

Uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli aktywny udział w obchodach Dnia Ziemi. Poznali historię oraz cele święta, kondycję naszej planety. Wykonywali plakaty tematyczne, uczyli się recyklingu wykonując przedmioty użytkowe z odpadów i ćwicząc prawidłową segregację śmieci.

   Czytaj więcej    .. 
Nauka od 26 kwietnia
Informacje

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
od 26 kwietnia 2021 r. do 02 maja 2021 r.: organizacja pracy szkoły będzie wyglądać następująco:
- oddziały przedszkolne – nauczanie stacjonarne w szkole,
- klasy I – III – nauczanie hybrydowe (szczegółowy harmonogram nauczania przekazany rodzicom poprzez e-dziennik),
- klasy IV – VIII – nauczanie zdalne w domu na dotychczasowych zasadach.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2021/2022
Informacje

 

INFORMATOR - rekrutacja do szkół 2021-2022

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021-2022

Oferty szkół

Dni Otwarte

   Czytaj więcej    .. 


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019