Trudna sztuka współpracy :: warsztaty
Wydarzenia

ZASADY SAVOIR VIVRESPOTKANIA WARSZTATOWE Z PANIĄ ALEKSANDRĄ SZCZYPIOR- SPECJALISTĄ DOPRACY Z RODZINĄ

Utrwalania zasad savoir vivre nigdy nie jest za mało. Przypominamy sobie sposoby kulturalnegozachowania, jednocześnie dowiadujemy się o nowych formach budowania prawidłowych relacji międzyrówieśnikami.

Dnia 14 marca 2019 roku, odwiedziła nas Pani Aleksandra Szczypior- specjalista do pracy z rodziną,która prowadziła spotkania warsztatowe z uczniami naszej szkoły. Z samego rana Pani prowadzącaspotkała się z przedszkolakami ,,3-5 latkami” ze Szklanej, Lisich Jam oraz klasą ,,0”. Miś Leon, któryprzyjechał z Panią Aleksandrą, zaprosił nas do krainy Dobrego Przedszkolaka, w której wszystkie dziecibyły bardzo szczęśliwe.

Uczyliśmy się jak można wyrażać pozytywne emocje wobec kolegi lub koleżankiz grupy.Wiadomo, że u każdego z nas budzi się niepokój, gdy pojawiają się nieporozumienia w drużynieklasowej. Chcemy czuć się bezpieczni, zadowoleni ale nie zawsze nam tak wychodzi. Jak sobie radzić wsytuacjach konfliktowych? W jaki sposób można dojść do porozumienia między rówieśnikami? Na te iinne pytania próbowaliśmy sobie odpowiedzieć w klasach I i III.Cieszymy się bardzo, że spotkamy się jeszcze z tak miłą osoba jaką jest Pani Aleksandra, czekamy nawarsztaty, które odbędą się już za tydzień.

Nad. Maria Klajn


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019