Wybory Samorządu Szkolnego
Wydarzenia

 

25 września 2018 r. był w naszej szkole dniem wyborów do Samorządu Szkolnego.  W komisji zasiadły: pani Sylwia Piotrowska, pani Paulina Kotłowska i pani Anna Dąbrowska. W tym roku wyglądało to trochę inaczej. Mianowicie wybieraliśmy skład do Małego Samorządu i Samorządu Szkolnego. Uczniowie klas I-III wybierali spośród swoich kolegów z kl. III poprzez wrzucanie koralika do słoika ze zdjęciem kandydata. A było ich aż 12. Po podliczeniu głosów (koralików) komisja ogłosiła, że skład Małego Samorządu przedstawia się następująco:

- Przewodnicząca - Zuzanna Jereczek,
- Członek - Sebastian Langa,
- Członek - Zofia Maszk.Opiekunem Małego Samorządu Szkolnego zostaje zawsze wychowawca klasy III.  W tym roku szkolnym 2018/2019 jest to pani Halina Winczewska.

Z kolei starsi uczniowie z klas IV-VIII wybierali spośród swoich koleżanek z kl. VIII. Po podliczeniu głosów komisja stwierdziła, że do Samorządu Szkolnego weszły uczennice w poniższym składzie:

- Przewodnicząca - Zuzanna Turzyńska,
- Członek - Zofia Bendzmer,
- Członek - Kinga Gojtowska.


Następnie uczniowie wybierali opiekuna, który będzie czuwał i kierował pracą samorządu. W tym roku szkolnym została nim pani Izabela Labudda.

Życzymy owocnej współpracy obu samorządom :)
nad. S. Piotrowska

Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019