Dzień Babci i Dziadka 2018
Wydarzenia

,,NIECH NAM ŻYJE DZIADEK, BABCIA…”

W rytm piosenki wyrażającej miłość wnuków do Babci i Dziadka, rozpoczęliśmy świętowanie, które już po raz trzeci miało miejsce w kalendarzu uroczystości naszej szkoły.

Przedszkolaki z Lisich Jam oraz ze Szklanej miały przyjemność gościć swoje najukochańsze Babcie oraz cudownych Dziadków. Dzieci przygotowały dla Nich specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły ,,przedszkolną sambę”, jak z prawdziwej szkoły tańca.

Na tym wyjątkowym spotkanie nie zabrakło uśmiechu, wyrazów miłości, radości ze wspólnego świętowania oraz dumy ze swojej rodziny. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dało się zauważyć chwile wzruszenia kiedy nasze przedszkolaki wręczały upominki, które chociaż skromne to dają wiele radości, zatrzymują chwilę spotkania w sentymentalny moment, który na długo pozostaje w sercach.

Świętowania nie było koniec po części artystycznej, ponieważ całość uroczystości uświetnił nam pan Rafał, który grał na akordeonie, znane melodie oraz przeboje z lat młodości zebranych Dziadków. W rytm muzyki tańczyliśmy razem z dziećmi. Na koniec naszego spotkania zebrani goście częstowali się pysznymi ciastami oraz kawą i herbatą .

Spotkanie uważamy za bardzo udane. Zadowolenie na twarzach Dziadków oraz ich wnuków jest zachętą do organizowania Dnia Babci i Dziadka w roku 2019.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w podawaniu poczęstunku.

ZAWSZE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ! DZIĘKUJEMY!


 


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019