Praca szkoły od 18 stycznia 2021 r.
Informacje

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach informuje, iż od 18 stycznia 2021 r.:

- oddziały przedszkolne oraz klasy I - III - przychodzą do szkoły zgodnie z planem,

- klasy IV - VIII - nie przychodzą do szkoły i pracują zdalnie.

 Szczegółowe informacje będą przekazywane na bieżąco rodzicom poprzez e-dziennik.

V Wojewódzki Konkurs pt. Anioły Bożonarodzeniowe
Konkursy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w V Wojewódzkim  Konkursie  pt. “Anioły Bożonarodzeniowe”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku. 

   Czytaj więcej    .. 
Sukcesy recytatorek
Konkursy

Tegoroczny Wojewódzki Konkurs Recytatorski Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej odbył się w szczególnej, wirtualnej, odsłonie. Uczestnicy nagrywali swoje występy i przesyłali filmy na adres organizatora – Małej Szkoły w Szopie. 

   Czytaj więcej    .. 
Udział Przedszkolaków 5-latków w akcji Razem na Święta
Wydarzenia

W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chęć niesienia pomocy innym to pragnienie ludzi dobrych, tych, którym los bliźnich nie pozostaje obojętny. Właśnie dlatego przyłączyliśmy się do udziału w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. 

   Czytaj więcej    .. 
Recytatorski sukces Aleksandry
Konkursy

Składamy gratulacje Aleksandrze Kupper z oddziału przedszkolnego ,,5- latków”, za zdobycie III miejsca w ,,III Gminnym Konkursie Recytatorskim wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy dla dzieci w wieku przedszkolnym”

CIESZYMY SIĘ I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Hej kolęda, kolęda?
Wydarzenia

Tradycyjne kolędowanie Przedszkolaków, w tym roku wyglądało zupełnie inaczej niż w latach poprzednich. Ławki puste, w szkole cicho, rozlegał się wyłącznie dzwonek naszych Pastuszków. Na szczęście mogliśmy odwiedzić Przedszkolaków z Zerówki razem z Panią Krystynką.

   Czytaj więcej    .. 
Akcja: Idą Święta - nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj.
Konkursy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Idą Święta - nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj". Akcja polegała na tym, aby samodzielnie wykonać kartkę bożonarodzeniową wraz z życzeniami oraz wysłać lub wręczyć ją swoim bliskim, pamiętając również o osobach samotnych, seniorach, osobach bezdomnych, pozostających w szpitalu i wszystkich innych, którzy mogą w Święta Bożego Narodzenia czuć się osamotnione.

   Czytaj więcej    .. 
Dzień Pluszowego Misia
Wydarzenia

Dzień misia w klasach I-III

Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

   Czytaj więcej    .. 

Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019