Przedszkolni kolędnicy
Wydarzenia

Hej kolęda, kolęda…

PO ZAWIEI, PO ŚNIEŻYCY, BIAŁĄ WSIĄ OD CHAT DO CHAT

WĘDRUJĄ KOLĘDNICY, ROZPIEWALI CAŁY ŚWIAT.

Przy zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, w naszej szkole narodziła się nowa tradycja. Z kolędą na ustach i dobrą nowiną, kolędowały najmniejsze nasze pociechy ,, 3-5” latki z oddziału przedszkolnego. Do tego wyjścia przygotowywaliśmy się już wcześniej.

O wspaniałe stroje zadbali rodzice, jak zawsze chętni i gotowi do wspierania działań rozwijających nasze dzieci. Marcin - Święty Józef, prezentował szopkę z figurkami Świętej Rodziny, Pastuszkami i Królami. Do prezentacji gwiazdy było bardzo dużo chętnych. Od samego rana dzieci były gotowe do kolędowania, wyruszyliśmy jednakże po śniadaniu, które wzmocniło nas fizycznie. Zostaliśmy przyjęci przez wszystkich bardzo serdecznie. Odwiedziliśmy prawie wszystkie klasy. Nie zapomnieliśmy o Paniach z obsługi, gdzie również zanieśliśmy słowa miłości i nadziei, którą przynosi Światu nowo narodzony Jezus. Niezmiernie miło było wszystkim kolędnikom w gabinecie Pani dyrektor Aleksandry Dąbrowskiej- Konkol, która z wielką serdecznością podziękowała dzieciom za przybycie. Pani Danka Klajn oraz Pani Halinka Winczewska ,,obsypały” nas słodkościami za które bardzo dziękujemy. Pożegnaliśmy wszystkich modlitwą, którą ofiarowaliśmy za całą naszą społeczność szkolną.

O JEZU DROGI, MAŁA DZIECINO

ZA WAS MODLITWY DO NIEBA PŁYNĄ.

NIECHAJ JEZUSEK ŻYCIE UŚWIĘCI, DROGĘ OŚWIECI.

PROSZĄ WSZYSTKIE DZIECI

Wszystkim Rodzicom za przygotowanie strojów dziękuje wychowawca Maria i Adriana  życząc: SPOKOJNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA WAS NA NOWY ROK 2018!Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019