Spotkanie z "Panią Bajką"
Wydarzenia

O tym, że należy czytać dzieciom, wiedzą wszyscy rodzice naszych przedszkolaków, dlatego wspólnie realizujemy to zadanie, które przede wszystkim rozwija kompetencje intelektualne naszych dzieci. Uczy samodzielnie myśleć, pomaga podejmować decyzje. Czytając dzieciom poszerzamy tematykę Ich zainteresowań, oswajamy z językiem literackim, rozwijamy zdolność  poprawnego wypowiadania się, komunikowania z drugą osobą. Zalet można by jeszcze wymieniać bardzo dużo.

Wiedzę na ten temat wprowadziliśmy w czyn, dlatego w piątek 1 grudnia odwiedziła nas przedszkolaków pani ,,Bajka”, w którą wcieliła się mama Franka pani Agnieszka Meronk. Spotkanie było o tyle ciekawe, że pani Agnieszka solidnie przygotowała się do tego spotkania. Każde z dzieci otrzymało czarodziejską czapeczkę, która magicznie zabrała nas do świata bajek. Pani ,,Bajka” zapoznała nas z treścią lektury pt. ,,Moja pierwsza książeczka”, a cóż tam się takiego działo? Nie zdradzimy Wam, zachęcamy do zapoznania się z przygodami bohaterów. Na zakończenie otrzymaliśmy obrazek do pokolorowania.

Bardzo dziękujemy pani Agnieszce za ciekawie spędzone chwile w naszym oddziale przedszkolnym- dziękują dzieci, pani Marylka oraz pani Adriana.

 


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019