Dzień Misia u Przedszkolaków
Wydarzenia

Dzieci z przedszkola w Szklanej dnia 27.11.2017r. bardzo uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia, ponieważ odwiedzili nas zacni goście: Wójt Gminy Sierakowice Tadeusz Kobiela oraz Pani Dyrektor Aleksandra Dąbrowska-Konkol.

Uroczysty dzień rozpoczął się od wspólnych pląsów i zabaw z udziałem maskotek. Dzieci bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenek: „Pokochaj pluszowego misia”, „Jadą misie”, „Misie Szare”.  Kolejną atrakcją było słuchanie bajki, którą przeczytał Pan Wójt. Sprawił tym dzieciom wiele radości oraz włączył się w akcję promującą czytelnictwo, w której nasza szkoła bierze czynny udział.   

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawiły konkursy, w których dzieci mogły wykazać się sprytem: „Wyjadanie miodku”, „Niedźwiedzie łapki” i wiele, wiele innych. Śmiechu było co nie miara a zwycięzców nagrodzono medalami.

Na zakończenie uroczystości dzieci odśpiewały swoim Przytulankom życzenia „Stu lat”, zdmuchnęły świeczkę na misiowym cieście, które następnie pochłonęły z ogromnym apetytem 😉. 


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019