 
W dniu 23 X 2017 r. uczniowie naszej szkoły z klas I-III wraz z wychowawczyniami wybrali się do Kartuskiego Centrum Kultury na spektakl pt. "Kraina Mapetów". Jest to widowisko przedstawiające świat lalek pełnych radości, kolorów, zabawy, a także elementów edukacyjnych.
Podczas interaktywnego przedstawienia dzieci mogły poznać tajemnice budowy lalek typu "mapety". Na scenie pojawiły się postacie inspirowane m. in. Minionkami, Trollami Królem Julianem i pingwinami z Madagaskaru, a także księżniczką Elsą i Olafem oraz wieloma innymi.

Spektakl był gwarancją dobrej zabawy, gdyż nasze dzieci mogły wejść na scęnę i wcielić się w role swoich ulubionych animowanych bohaterów (na zdjęciu tytułowym z pingwinami od prawej: Maksymilian Lis, Dominika Treder, a na zdjęciu z lalkami Klaudia Grabowska).

Zdjęcia w takiej jakości, ze względu na teatralne oświetlenie. |