ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

            „Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek.  Jutro wakacje lekcje skończone”….

23.06.2017 r. punktualnie o godz. 10.00 zabrzmiał w naszej szkole ostatni dzwonek w roku szkolnym 2016/2017.  Uroczystość  zakończenia roku szkolnego w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną przez o. Tymoteusza – naszego katechety.

Po Mszy Świętej uczniowie kl. „0” i VI zaprezentowali część artystyczną. Następnie   głos zabrała pani dyrektor Aleksandra Dąbrowska – Konkol, która  podsumowała pracę szkoły w roku szkolnym 2016 – 2017. W swoim wystąpieniu przypomniała osiągnięcia i sukcesy uczniów oraz podziękowała za zaangażowanie na rzecz rozwoju szkoły Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Uczniom. Wręczyła nagrody i dyplomy uczniom kl. I-VI oraz wyróżniła uczniów z  najwyższą średnią, którzy otrzymali świadectwo z paskiem.  Następnie wręczyła karty rowerowe i życzyła bezpiecznych wakacji.

„Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy”

Słowami M. Grechuty pożegnaliśmy również odchodzących na emeryturę nauczycieli p. Bogumiłę Okroj, która uczyła wychowania fizycznego oraz p. Danutę Bulczak, która uczyła języka polskiego. Uczniowie pod wodzą nauczycieli przygotowali program artystyczny, którym chcieli podziękować za wieloletnią pracę oraz życzyli, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i rozwijaniu swoich pasji.


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019