HALOWE MISTRZOSTWA GMINY SIERAKOWICE
HALOWE MISTRZOSTWA GMINY SIERAKOWICE

W piątek 21.10.2016 r. w szkole podstawowej w Sierakowicach odbyły się Halowe Mistrzostwa Gminy Sierakowice Szkół Wiejskich, do których zgłosiło się 8 szkół podstawowych z terenu gminy, w tym oczywiście my.  Zespoły podzielono na dwie grupy, które rozegrały między sobą mecze eliminacyjne. Składy grupy A: Sierakowice, Załakowo, Puzdrowo, Lisie Jamy. Grupa B: Gowidlino, Tuchlino, Kamienica Królewska, Mojusz.  Trafiliśmy do najmocniejszej grupy.

Pierwszy nasz mecz z Puzdrowem na nasze szczęście  3:1. Drugi mecz rozegraliliśmy z uczniami z Załakowa -  wygraliśmy 5:1. Niestety z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Sierakowicach przegraliśmy 4:2. Nie poddawaliśmy się jednak, nasz kapitan Błażej Lis powiedział „damy radę i wygramy następny mecz”!

W meczu o trzecie miejsce pomiędzy Lisimi Jamami a Gowidlinem również nie zabrakło emocji. Mecz stał pod znakiem ataków z jednej i drugiej strony ale większe umiejętności i więcej sił było po naszej stronie, więc wygraliśmy 2:0! Tym samym zdobyliśmy III miejsce! Wink

Nasza pani trener Bogumiła Okroj była i jest z nas bardzo dumna.

Kacper Śleszyński  


Wybierz klasę:Plan ważny od 23.09.2019